Co se poslední dny dělo?

To byl teda skvělý týden! Konečně jsem se po třech týdnech uzdravila, takže všechny aktivity, které jsem před sebou valila celou tu dobu můžu konečně realizovat. A protože se sice snažím odpočívat, ale taky se plně zapojit zase zpátky, sešly se v minulém týdnu skvělé akce, které jsem si moc užila. 🙂 Ono je to vlastně zvláštní, jak najednou se u mě vše točí jenom kolem zdraví a když se cítím dobře, jsem za to tak vděčná, že si užívám každou minutu a mám úsměv od ucha k uchu.

A protože fotky ze stories zmizí po 24.hodinách, rozhodla jsem se tenhle článek pojmout jako takovou foto-story. Dejte mi vědět, zda se vám tenhle formátek líbí a mám ho dělat častěji. 🙂

Příjemně se usaďte, zvu vás do svého života, ve kterém se za poslední dny stalo tohle:

brunettie love couple láska valentýn večeře

Oslavili jsme Valentýn! Přesně před týdnem byl svátek všech zamilovaných a my jsme si ho s Péťou, jako snad každý rok, užili s fantastickým jídlem. Ráno jsme si přivstali a dali si skvělou snídani, do práce mi kurýr přinesl krásnou kytici s bonbóny a večer jsme zakotvili v SOHO Restaurant, kam jsem se vždycky chtěla podívat. Jídlo byl nezapomenutelný zážitek a celý den byl tak nějak kouzelný.

brunettie astrid bloger článek co se dělo Měla jsem tento týden hodně práce a nějak se vše sešlo. Ale mám z toho radost, protože se postupně plní moje novoroční plány, nacházím cestu a jsem tak nějak spokojená. Takže dělám to a tamto, dělám malé krůčky a jsem na sebe pyšná. Takže si po celém dni dopřeju kávu nebo víno a mám takovýten pocit, že je to zaslouženě.

brunettie astrid bloger článek co se dělo brunettie astrid bloger článek co se děloStředa byla ve znamení blogerských akcí. Ráno jsem měla měla v Esce pracovní schůzku, která dopadla nad očekávání a myslím, že se máte na co těšit. 🙂 Potom jsem se přesunula do takové malé, útulné kavárny v Karlíně a upravovala fotky. Odpoledne mě čekala ASTRID akce pro blogery, která byla plná provoněná květami. S floristou jsme vytvářely kytice, naučili se o tom, jaké květiny se hodí k jakým (a že je to věda!) a dostali jsme spoustu skvělých produktů. Značka se celá rebrandovala, má spoustu nových produktů a podle toho, co nám řekli, se máme letos opravdu na co těšit!

brunettie astrid bloger článek co se dělo tonak hats kloboukCelý týden jsem zakončila v TONAK Hats a vybrala si jeden klobouk a baret, o kterém jsem přemýšlela už pár měsíců. Když jsem tam přišla, nevěděla jsem, který si vybrat a zkusila jsem jich asi tisíc. Zjistila jsem, že je moje hlava asi univerzální velikost, protože mi padl snad každý. Nejtěžší rozhodnutí bylo vybrat správnou barvu klobouku. Černý už mám, takže jsem chtěla něco barevnějšího, trochu netradičnějšího. Na stories se můžete podívat, jakou neočekávanou barvu jsem vybrala. Myslíte, že jsem udělala dobře? 🙂

 

Doufám, že jste měli skvělé poslední dny a zajímalo by mě, co jste dělali vy? 

Pusu,

Vaše T. ♥

Share:

3 Comments

 1. Vendy
  Únor 21, 2018 / 7:40 pm

  Kloubouček jsi vybrala skvělý! Moc ti sluší 😊
  Jinak opět super článek, bavil mě 😊
  Můj týden byl spíše školní, ale o víkendu jsem si to vynahradila oslavou v rodinném kruhu ☺️
  A už se těším na další článek ❤️

 2. Nela
  Únor 21, 2018 / 8:25 pm

  Tenhle typ článku je určitě super. Ráda si takový článek přečtu častěji. Klobouk je krásný a moc ti sluší.♥ Celý týden jsem byla ve škole a dodělávala prezentaci na obhajobu práce. Víkend jsem strávila s nejbližší rodinou.

 3. Nikky
  Únor 23, 2018 / 6:45 am

  Tyto typy článků mě vždy budou bavit už jen svou pestrostí, co člověk dělal a prožil ♥
  Klobouky jsou zajímavá volba pro doplnění outfitu a ze ženy to udělá úplnou dámu, to se mi líbí. 🙂
  Tobě klobouky navíc moc sluší.
  Astrid akci jsem zahlédla u více blogerek, velmi mě zaujalo pojetí květů a určitě bych se tam našla, miluju přírodu a kvítí.
  Já jsem toho přes týden moc nezažila, byla jsem po dlouhé době nemocná a musela to raději pořádně vyležet, abych mohla plně fungovat jak v práci, tak ve volném čase. Teď už jsem snad v pořádku a tobě přeji, abys už zůstala taky fit 🙂
  Už aby bylo krásné jaro!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *