MUM POWER

Dnešní článek bude asi trochu jiný, než jste u mě zvyklí a možná úplně jiný, než jsem kdy napsala. Je to hodně spontánní věc, hodně citová a vlastně taková děkovací. Zase je ale článek proložený kosmetickými fotkami, tak snad mi to odpustíte a pokocháte případně alespoň oko. Článek je totiž dedikovaný jedné velmi speciální osobě. Mojí mamince. V rámci kampaně s Astridem jsem jí totiž poprosila, jestli by se mnou nenafotila pár fotek. Nová kolagenová řada je totiž určená pro pleť 35+ a ji vždy tahle značka vyhovovala. Její okamžitá odpověď – cokoliv budeš Terezko potřebovat – mě tak nějak vnitřně porazila. Uvědomila jsem si, že moje máma, vlastně asi každá máma na světě, je tu pro svoje děti 24/7. Že je vlastně úplně jedno, jestli jim není úplně fajn, necítí se dobře nebo mají moc práce. Prostě si ten čas udělají. Je pro ně nejdůležitější vidět své děti šťastné. A když nad tím teď tak přemýšlím, tak je mi smutno a cítím se až zahanbeně za všechny moje pubertální výstřelky, jak jsem jednou v noci nepřišla domů, jak jsem chtěla mít černé nehty a chodila s klukama, který ona neschvalovala.

brunettie blog kosmetika cosmetic astrid kolagen máma láska

Moji úžasné mamince bylo nedávno 50 let. Vím, že by se u žen věk říkat neměl, ale já musím, protože jsem na ní hrozně pyšná. Nikdy totiž nevypadala líp, nikdy nebyla šťastnější a to, jak září mi neustále připomíná, že až mi bude jednou dvakrát tolik, chci vypadat jako ona. A protože už za pár týdnů oslavíme spolu její kulatiny a mé půlkulatiny, rozhodla jsem se napsat tenhle článek. Chtěla bych vlastně vzdát holt všem maminkám, nejen té mojí. Ale speciálně té mojí paří velký DÍK a obří poklona. Za to, jak mě vždy utěšovala, když se to rande úplně nepovedlo, za to, jak se o mě starala, když jsme doma ležela v horečkách. A pak třeba i za to, jak celou noc nespala, jen aby měla přehled, kdy přijdu z diskotéky domů. Živá a zdravá.

Zkrátka tu pro mě vždycky byla. Je. Celým životem mě tak nějak provází, přitom si udržuje svou grácii, životní nadhled a přirozenou krásu.

brunettie blog kosmetika cosmetic astrid kolagen máma láska

brunettie blog kosmetika cosmetic astrid kolagen máma láska

Nikdy jsem nepoznala silnější ženu než je moje máma. Tolik toho prožila, a stejně tady se mnou sedí, usmívá se na mě a se zájmem si prohlíží nové krémy, ze kterých má obrovskou, upřímnou radost. A to je jeden z důvodů, proč jsem tak hrozně ráda, že jsem blogerkou. Jasně, chodí mi kosmetika na testování, ale já vím, že ji někdy můžu poslat dál a udělat tak někomu radost. A dnes tuhle radost dělám osobě, která si to nejvíc zaslouží. Takže mamka zkouší, čichá a objevuje nový denní a noční krém, střídavě testuje krém na oční okolí a rozplývá se nad jejich vůní. Já tu jen sedím, tiše si píšu tenhle článek a střídavě na ni koukám. A jsem pyšná, že jsem její dcera. Protože líp narodit jsem se nemohla.

brunettie blog kosmetika cosmetic astrid kolagen máma láska

brunettie blog kosmetika cosmetic astrid kolagen máma láska

S láskou,

Tvá T.

Share:

1 Comment

  1. Vendy
    Červen 28, 2018 / 5:05 pm

    Krásný článek!❤️
    Maminky si obdiv zaslouží 😊
    PS moc vám to s maminkou sluší ☺️

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *