Deník nevěsty: Výběr dodavatelů (těch nejlepších)

S jakoukoliv kamarádkou jsem výběr dodavatelů na svatbu řešila, vždy jsme se shodly, že je to jedna z nejtěžších disciplín. Pokud je nemáte na doporučení, tak obepisujete, voláte, domlouváte se, pak se třeba spálíte, chtějí nesmyslné zálohy nebo nedokáží vyhovět vašim přáním. A to nemluvím o té části, kdy si je reálně musíte najít. Řeknete si, ha, Instagram poradí, ale hezké fotky nestačí, musíte si s tím člověkem tak nějak sednout i lidsky, po chemické stránce…přece jen s ním budete ve svůj den D.

A protože já měla obrovské štěstí, že jsem na většinu dodavatelů dostala doporučení přes Terku ze Svateb s Terezou, říkala jsem si, že vám tenhle článek třeba pomůže a doporučím vám je dál, stejně tak, jako to dělám u mých kamarádek. Protože na doporučení je to prostě nejlepší!

Takže to vezmeme postupně:

  • VIDEO: Kluci z Jagrvideo byli pro nás jasnou volbou, hned jak jsme viděli jejich práci a webovky. Mají cit pro detail, dokáží zachytit moment a jejich videa jsou prostě no…trochu jiná, ale v tom nejlepším možném světle.
  • DORT (a sweet bar): Božské dorty od Lucky ze SweetCompany jsme si zamilovali s Péťou už na Svatbě na zkoušku, takže bylo jasné, že náš dort bude taky odsud. Co ale jasná volba nebyla, bylo vybrat příchutě! Dostali jsme krabičku s ochutnávkou a nakonec jsme se shodli, že nám chutnají všechny a že nevíme! 😀
  • GRAFIKA: Tady vlastně ani nevím, kolik chvály je moc chvály. Protože Jíťa z About Graphics je úžasná. Vyhověla nám ve všech požadavcích a nakonec jsme spolu vymyslely daleko víc věcí, než jsme povůdně chtěly, což se nakonec ukázalo jako skvělá volba. I naše krásné pozvánky dělala ona. Zkrátka je šikovná a vše budete řešit ,,na jednom místě“.
  • SVATEBNÍ ŠATY: Adina, za mě jasná volba, ale to už víte z minulého článku, tak jen pro připomenutí.
  • ŠATY DRUŽIČEK: Znáte mě, jsem puntičkář a proto jsem chtěla aby moje holky, družičky, byly sladěné. 🙂 A kam jinam na družičkovské šaty než do Družičkování? Holky si šaty pohodlně vyzkoušely, každá si vybrala svůj střih, vybraly jsme společně barvu a já se na ně už nemůžu dočkat!! 🙂
  • KYTICE A KVĚTINOVÁ VÝZDOBA: Danča mi vyrazila dech fotkami výzdob, to se musím přiznat. Má cit pro detail, dokáže v podstatě cokoliv a ještě je do toho úžasně pozitivní člověk. Dokonce mi dovolila se podívat na různé květiny a domluvit si přesně, co kam na svatbě přijde, z čeho přesně bude moje svatební kytice a jak to celé bude vypadat. Danča hodně úzce spolupracuje s Terkou, což je skvělé, protože si mezi sebou předají veškeré informace a tím pádem mi šetří hromadu času.
  • KOORDINACE: I přesto, že jsem o Terce básnila už několikrát, pořád mi na toto téma chodí dotazy, takže ano, Svatby s Terezou. <3
  • MAKE-UP ARTIST: Mám to velké štěstí, že Nikolka je mojí dobrou kamarádkou a zároveň makeup kouzelnicí, která sází jednu svatbu za druhou a do toho ještě líčí na TV Prima. Do jejich rukou se nesvěřuju jenom já (a to komplet make-up i účes), ale taky moje a Péti maminka. Nikča je fakt skvělá, takže pokud se na svůj velký den chcete cítit skvěle, rozhodně ji napište!

Jen je nutno doplnit, že my sice máme svatbu v elegantním stylu, ale výše uvedení vážně dokáží zázraky (několikrát jsem se o tom přesvědčila) a to v jakémkoliv stylu a opravdu vám ušetří hodně času a nervů. 🙂

Doufám, že jsem vám tímhle článkem pomohla a těším se, že na jejich profilech uvidím třeba vaše svatební fotky.

Vaše T.

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *