Tipy na Vánoční dárky: pro NĚJ

Po roce se opět blíží ten kouzelný čas Vánoc. Ještě předtím, než všichni usedneme ke Štědrovečerní večeři a budeme se svojí rodinou a blízkými, musíme pár drobností zařídit. Stromeček, úklid, nakoupit vše co bude potřeba, napéct cukroví a hlavně – nakoupit dárky! Každý rok právě tenhle úkol pro mě znamenal stres. Vše jsem nechávala na poslední chvíli, nevěděla, čím koho obdarovat a potom jsem se 23. prodírala davy lidí, kteří to stejně jako já chtěli na poslední chvíli stihnout. Tak mě to vždy rozhodilo, že jsem si Vánoce skoro ani neužila. 🙁 Proto jsem se letos zařekla, ževše udělám s předstihem, abych si tu pravou vánoční atmosféru vychutnala v klidu a bez stresu. Dokonce mě tento rok osvítila vlna kreativy a já jsem měla pro všechny vymyšlené dárky během několika minut. Překvapila jsem sama sebe, protože ty nápady jsou vážně super a jsem na ně patřičně hrdá. Takže jsem si řekla, že třeba i vy potřebujete trochu pomoct s nápady, takže jsem připravila 2 články – rozdělené na tipy na dárky pro něj a pro ní.

Znáte to, obdarovat muže je totiž jedna z nejtěžších disciplín a je jedno, jestli se jedná o tátu, přítele, bráchu nebo dědu. Vždycky je to s nimi stejné, nic si nepřejí, vše mají a všechny dárky už dávno dostali. A tak se každý rok snažíte vymyslet něco originálního a hledáte nápady na Pinterestu. Mě se tohle letos naštěstí vyhlo a mám dárky už pro všechny, včetně mužského osazenstva. Tak čím těm našim chlapům pod stromečkem udělat radost?

košile shirt brunettie dárky k vánocům vánoce dárky pro přítele

Voucher na košili na míru

Jeden z nejlepších dárků, které jsem vloni Péťovi dala. Většina mužů totiž nezapadá do tabulky konfekcí a proto nosí košile, které jim nesluší, nepadnou tak, jak by měly nebo jsou jim krátké rukávy. Péťa to měl úplně stejně, díky cvičení se do žádné košile přes ramena nevešel a pokud ano, plandala mu kolem pasu. No a protože by měl každý muž mít alespoň jednu padnoucí košili, výběr dárku byl pro mě jasný – voucher na košili na míru od Cavalier. Čím jsem totiž starší, nacházím větší zalíbení právě ve voucherech, protože si každý následně vybere to, co chce. U košile je to ještě lepší, protože si obdarovaný muž může vybrat jakýkoliv materiál, strukturu či monogramy.

Elektronika

Měkké dárky jsou u pánů spíše neoblíbené. Z mého okolí jsem tak nějak odtušila, že elektronika, ať už je to sebemenší vychytávka, udělá radost vždycky. Naši milovaní muži jsou totiž ve většině případů pořád dětmi a tak, když pod stromečkem najdou nějakou hračku, která má spouuustu funkcí, mají o zábavu večer postaráno. Elektronika má také tu výhodu, že je ji nepřeberné množství a určitě najdete něco, co muž ve své sbírce nemá. Ať už chcete investovat víc například do počítače, nového telefonu či televize nebo chcete koupit jen něco menšího, jako například repráček, holící strojek nebo kávovar.

brunettie tipy na vánoční dárky pro muže pro přítele blog dárky vánoce

Whiskey či víno

Klasika, která neomrzí. Pokud je muž, pro kterého dárek sháníte, znalec vín či si rád pochutná na dobré a kvalitní whiskey, máte vyhráno. Nic tímto dárkem nezkazíte, naopak, vykouzlíte zaručený úsměv. Stačí jen před nákupem daného nápoje prošmejdit současné zásoby a zjistit, jaký druh má rád.

Parfém nebo kosmetika

Ať už nám to pánové přiznají nebo ne, i kosmetika je mužskou záležitostí. Chtějí se nám líbit, vonět nám a cítit se dobře. V dnešní době už se to nebere jako dřív a proto i mužské pokolení ví, že alespoň parfém je základ výbavy. Proto pánové určitě nepohrdnou balíčkem nějaké lepší kosmetiky, speciální sadou na holení nebo vůní. Pokud ho znáte lépe, víte, co mu voní, jakou má pleť a co by si třeba sám nikdy nekoupil. Mě se v minulosti osvědčili oldshool sady na holení, kvalitní kolínská, přírodní kosmetika na občasné vyčištění pleti nebo oblíbený parfém.

Poukaz do Barbershopu

A zase ta dárková poukázka. Barbershopy jsou poslední roky v kurzu a navštěvuje je čím dál víc mužů. I mě osobně se tenhle koncept líbí, ,,smí“ tam jen muži, užijí si svoji hodinku, dají si něco dobrýho k pití a odchází jako noví. Péťa do jednoho takového chodí a vždycky si to užije. Navíc se mi hrozně líbí, jak tamní holiči stříhají, takže pokud svému muži koupíte jako dárek voucher do takového salonu, dáte si v podstatě dárek i sami sobě. 🙂

brunettie tipy na vánoční dárky pro muže pro přítele blog dárky vánoce

Kožená toaletní taška

Nemůžu takhle veřejně prozradit, pro koho ji letos mám připravenou, ale věřím, že udělá velkou parádu! I přesto, že chlapi si na ,,kabelky“ nepotrpí, toaletní tašku na cesty si balí všichni. 🙂 Proč jim tedy neudělat radost nějakou kvalitnější, která jim vydrží fakt dlouho? Já jsem zvolila tuhle tmavě hnědou, protože mi přišla nejuniverzálnější a snadno kombinovatelná. Navíc je dostatečně velká na všechny šampóny a pěny na holení, které s sebou muž poveze.

Knížka

Mým posledním tipem bude věc, která nikdy jako dárek nezklamala. Ať už knihu darujete věčnému knihomolovi nebo muži, který přečte jednu za rok, pokud se trefíte do vkusu, budete za hrdinku. Já osobně nejsem zastáncem čteček a ibooků, mám ráda knížky ve vazbě, fyzicky, ráda cítím vůni stránek a ráda je otáčím. V dnešní době je na trhu nespočet zajímavých knížek. Pokud víte, jaká oblast daného pána baví, pak můžete pátrat víc detailněji. Projděte knihy, které má doma ať se trefíte. Pokud vůbec nevíte, co rád čte, nechte si v knihkupectví poradit největší bestsellery. 🙂

 

Doufám, že jsem vám mými tipy poradila a usnadnila rozhodování, čím muže ve svém okolí obdarovat. 🙂 Máte nějaké své osvědčení tipy pro nás ostatní? Podělte se o ně v komentářích.

 

Mějte se krásně,

T. ♥

Share:

1 Comment

  1. Prosinec 14, 2017 / 4:33 pm

    Já jsem pro přítele koupila metr piva, protože miluje pivo, parfém, který mu už došel, ale oba jsme ho milovali a k tomu jako dárek je propiska Star Wars, což se hodí, protože on má tuhle sérii rád 😀 Tátovi pak pivní patronu a knížku Hadrový panák, o které už nějaký čas mluví. Moc finančně náročných dárků kupovat nemohu, protože ještě nevydělávám, ale už se těším, až budu moct utratit za dárky víc a víc peněz. Mám totiž ráda, když vidím, že má člověk z dárku upřímnou radost 🙂 Moc pěkný článek, Teri 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *