Tipy na Vánoční dárky: pro NÍ

Vánoce se už nezadržitelně blíží a já vám dnes přináším druhý díl nápadů na dárky, tentokrát pro všechny ženy v okolí. 🙂

Každý rok si říkám, že vybírat dárky pro dámu je hračka. Vždyť má přece stejné požadavky, sny a touhy jako já. Když se ale blíží předvánoční čas, najednou si uvědomím, že vlastně vůbec netuším, co bych mohla vymyslet. Každoročně se totiž snažím vyhýbat darování kosmetiky, protože ji všem kolem mě daruji celý rok! 🙂 Jaké jsou tedy, podle mě, zaručené dárky?

Parfém

Stejně tak, jako jsem v minulém článku doporučovala darovat pánům jejich oblíbenu vůni, platí to i u žen. Každá žena miluje parfémy, chce hezky vonět a pokud znáte její oblíbenou vůni, máte vyhráno. Té totiž není nikdy dost. A pokud vám samotný parfém přijde fádní, všude teď seženete dárkové sady s různými tělovými mléky, menšími verzemi parfému do kabelky nebo se sprchovými gely.

brunettie christmas blogger vánoce tipy na dárky presents

Voucher na kosmetiku/masáž

Ach ty vouchery. Dřív jsem je nesnášela a teď jsem za ně vděčná.  Díky nim si totiž vždycky můžete vybrat přesně to, co vám nejvíc sedne. A pokud se jedná o proceduru v salonu, platí to dvojnásob. Mamce už léta dávám vouchery na různé procedury, masáže nebo na změnu účesu. Zkrátka na odpočinek a relax, který si přes rok moc neužívá. O to víc mě pak těší, že přijde odpočatá a říká, jak si to skvěle užila. Z mé vlastní zkušenosti můžu doporučit kosmetické ošetření, mani, pedi nebo masáž celého těla v salonu Luvoxy, kam chodím už několik týdnů a vždy si tam skvěle odpočinu. Pokud by žena chtěla ale něco více upravit, pomoci například v neustálém boji s nadváhou, celulitidou nebo problémy s pletí, skvělým dárkem je voucher na proceduru do kliniky PetraClinic, kde se obdarované budou věnovat individuálně, vše důkladně vysvětlí a pomůžou.

brunettie christmas blogger vánoce tipy na dárky presents

Doplněk do bytu

Víte, jaký styl se dotyčné líbí? Jak má zařízený dům nebo byt? No tak hurá do tohohle dárku! Bytové doplňky se ne tak často věnují jako vánoční dárek, ale pokud je to něco stylového, designového nebo zkrátka něco, co druhého potěší, tak s tím také nešlápnete vedle.

Kryt na telefon

Je to sice maličkost, ale radost to udělá obrovskou. Protože mezi námi asi není moc lidí, kterým by nikdy nespadl telefon na zem. Známe to všichni. Pouzdro nebo kryt na telefon je proto skvělým dárkem. Zkuste vychytat nějaký opravdu super, který něčím zaujme. Může to být vtipná hláška, úryvek z oblíbeného seriálu, oblíbený motiv nebo postavička či jednoduchý obal například s ochraným prstenem pro snadnější držení.

Diář

Neumím si představit život bez papírového diáře! Píšu si do něj všechno, vím podle něho kde mám být a co mám dělat a když ho náhodou zapomenu, jsem jak bez ruky. Nejsem v téhle oblasti zastáncem elektroniky, nepíšu si schůzky ani poznámky do mobilu, takže je diář mou nedílnou součástí. Pokud máte ve svém okolí ženu, která to má podobně, diář je skvělým dárkem, který potěší a zároveň je praktický. No a nebo naopak, pokud kolem sebe máte nějakou neorganizovanou osobu, která má problém s nedochvilností, neustále si někam píše lepíky a zapomíná – diář je pro ní jak dělaný!

brunettie christmas blogger vánoce tipy na dárky presents

Set na čaj/kávu

Nemůžu úplně prozradit, pro jakého člena rodiny tenhle dárek mám, ale jsem z něj nadšená. Základem úspěchu je jen vědět, zda vybrat kávu nebo čaj. Dělají skvělé dárkové sady například na čaj, kde najdete hrneček, balení čaje, sušenky nebo čokoládu. Může tam být i nějaká strašně užitečná maličkost, jako například lžička, sítko na čaj nebo med na tyčince. 🙂 Perfektní na studené zimní večery.

Šperk

Upřímně, jakou ženu nepotěší hezký šperk? Tenhle bod bude asi spíš tip pro pány, ale pokud mamce koupíte třpytivé naušnice, taky tím rozhodně nic nezkazíte. 🙂 Je vlastně úplně jedno, jaký šperk to bude, jestli vyberete naušnice, přívěsek, náramek, prstýnek nebo hodinky. Nejdůležitější je, aby to obdarovanou potěšilo a hodilo se jí to do vkusu. Zkuste tedy před koupí mírně prošmejdit její přihrádku na šperky a zjistit, co má dotyčná nejraději a co nejčastěji nosí. Pokud například najdete velké množství naušnice a jen jeden náramek, který jste na ní neviděli pět let, asi náramek jako dárek nebude to pravé ořechové. Stojí také za to omrknout, zda má radši zlato, stříbro nebo rose gold. A kam chodím já načerpat inspiraci a pořídit třpytivé dárky? K mému oblíbenému medvídkovi TOUS!

brunettie christmas blogger vánoce tipy na dárky presents tous

Doufám, že jsem vám mými dalšími tipy poradila nebo vás alespoň inspirovala. 🙂 Jaké dárky si letos pod stromečkem přejete vy? Těším se na ně v komentářích. 🙂

 

Mějte se krásně,

T. ♥

Share:

1 Comment

  1. Silvia
    Prosinec 17, 2017 / 4:36 pm

    Tento článok je pre mňa ako stvorený ! Práve ešte hľadám darček pre sestru …Určite si z tohto članku vezmem inšpiráciu 😊🎁.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *